JAMIESON - HLAVNÍ PARTNER ČKFA

Společný projekt Jamieson a ČKFA pro rok 2023:

Breviář nejen z přírody

Česká komora farmaceutických asistentů a společnost Jamieson spolupracují na ročním projektu: Breviář nejen z přírody. Během roku vám představíme 12 vitamínů/látek, které jsou důležité v praxi farmaceutických asistentů.

Celý Breviář si můžete prohlédnout ZDE


O SPOLEČNOSTI JAMIESON

JSME TADY PRO VAŠE ZDRAVÍ JIŽ 100 LET!

Společnost Jamieson Laboratories byla založena v roce 1922 a je největším kanadským výrobcem a distributorem moderních přírodních produktů péče o zdraví a předním světovým inovátorem ve vývoji vlastních receptur. Všechny produkty Jamieson se vyrábějí v nejmodernějších výrobních laboratořích společnosti ve Windsoru v provincii Ontario. Výrobky Jamieson se vyvážejí do více než 45 zemí včetně Spojených států, Číny, Japonska, Hongkongu, Koreje a Singapuru.

Jamieson, průkopník v oblasti výroby přírodních doplňků výživy, má na svém kontě řadu inovativních počinů. Společnost se pyšní působivým seznamem „prvních“ pro receptury i systémy podávání:

• první superkomplex vitamínů a minerálů s maximální silou na podporu vitality

• první skupina probiotik, které jsou stabilní při skladování a rezistentní vůči působení žaludečních kyselin

• první nejmenší a nejsilnější kalciová minitableta

• první doplněk stravy při užívání jedné tablety denně pro péči o klouby, který prokazatelně poskytuje úlevu do 7 až 10 dnů.

V roce 2004 společnost Jamieson pomohla založit nezávislý regulační orgán NNHPD, který dohlíží na kvalitu a trvanlivost přírodních produktů pro zdraví. Zástupci společnosti Jamieson s ním nadále úzce spolupracují na vývoji směrnic, které zabezpečují bezpečnost, účinnost a vysokou kvalitu kanadských přírodních výživových doplňků.

Více informací o našich produktech a inovacích zjisíte na webu www.jamieson.cz.

NÁŠ SLIB 360⁰ KVALITY:

• Čisté a autentické suroviny z etických zdrojů

• Spolehlivá a účinná receptura

• Bezpečnost a čistota produktu

• Efektivní účinnost produktů, kterým můžete důvěřovat

Označení 360⁰ kvality symbolizuje náš nikdy nekončící závazek nahlížet kvalitu našich produktů ze všech úhlů, přecházejíce celým výrobním cyklem od výběru surovin až po finální produkt určený pro spotřebitele.

TESTOVÁNÍ

Komplexním, mnohostranným testovacím procesem prochází každý náš produkt ve všech fázích výroby, od surovin až po hotové balené výrobky.  K zabezpečení kvality – absolutní účinnosti, čistoty a bezpečnosti výrobků, náš tým specialistů využívá laboratorní testování a průběžné ověřování surovin i produktů během celého výrobního procesu. Testovací proces zahrnuje provádění a dokumentování více než 500 000 testů ročně.

BEZPEČNOST

Čistota, udržitelnost a sledovatelnost jsou nezpochybnitelné.

Proces 360⁰ kvality je důkladně promyšlený. Začínáme zabezpečením surovin od nejkvalitnějších prodejců po celém světě. Sledujeme, kde se suroviny pěstují, sbírají a zpracovávají, jakož i jak se skladují a přepravují. Ve výrobním procesu nepoužíváme žádné zbytečné přísady, jako jsou plniva, umělé příchuti anebo barviva.

Předtím, než se naše produkty dostanou na pulty prodejců, se staráme o to, aby překračovaly nejen zdravotní normy pro přírodní produkty, jak je definuje Health Kanada, ale i normy pro farmaceutické produkty. Spolupracujeme s regulačními úřady ve více než 50 zemích světa a podle jejich požadavků upravujeme naší výrobu a technologické procesy s cílem zajistit spotřebitelům dodávky produktů v rámci relevantních lokálních potřeb.

360 kvality je závazek bezpečnosti, kterému můžete důvěřovat.

EFEKTIVITA

Pečlivé sledování složení produktů a zaručení jejich účinnosti jsou základními součástmi procesu 360⁰ kvality. Náš Jamieson Wellness Scientific Advisory Board zahrnuje práci mnoha odborníků z různých oblastí klinického výzkumu i praxe, včetně biologických věd, výživy a kardiovaskulárního zdraví. V důsledku toho nám naše odborné znalosti umožňují předvídat vaše potřeby v oblasti prevence zdraví v každé životní fázi. Neustále inovujeme, aby jsme pro vás a vaši rodinu vytvořili spolehlivé, účinné a efektivní řešení. Jsme hrdi na to, že můžeme být vašim spolehlivým partnerem na vaší cestě posilování zdraví, dnes i v budoucnosti.

TRU-ID® — testování DNA

Společnost Jamieson používá k zajištění integrity/přesnosti látek uvedených na etiketě nezávislý certifikační proces třetí strany. TRU-ID® je nezávislý program certifikace DNA založený na University of Guelph v Kanadě. Využívá nejnovější technologieDNA k testování účinných látek v bylinných a probiotických doplňcích podle schválených standardů, čímž osvědčuje jejich pravost.

• Certifikační program TRU-ID® využívá celou řadu statistických nástrojů navržených na míru a identifikační matici, která obsahuje více než 45 000 druhů a 180 000 sekvencí DNA.

• Proces Certifikace se pravidelně přehodnocuje, aby se zachovaly vysoké standardy, které zajistí, aby přírodní složky zůstaly autentické a nefalšované.

• Certifikační značka TRU-ID® je registrována ve více než 28 zemích. Jako první uživatel tohoto špičkového certifikačního programu, společnost Jamieson pomáhá postupovat v cestě k lepším průmyslovým standardům a posiluje důvěru ve značku Jamieson.


Bez želatíny

Neobsahuje laktózu

Veganské

Neobsahuje lepek

Bez GMO

Vegetariánské