FAGRON - HLAVNÍ PARTNER ČKFA

Společnost Fagron je již více než 25 let spolehlivý partner všech českých lékáren. Jsme etablovaným výrobcem a spolehlivým dodavatelem řady masťových základů a směsí pro individuální přípravu (SyrSpend® SF), léčivých a pomocných látek v té nejvyšší kvalitě, a také obalového a pomocného materiálu.

Kromě kompletního sortimentu pro magistraliter přípravu v naší nabídce naleznete také zdravotnické prostředky (Nourisil MD™), doplňky stravy, kosmetiku, labochemikálie, čaje a dezinfekce.

V roce 2020 přicházíme na český trh také s inovativním řešením pro personalizovanou medicínu a nabízíme komplexní genetické testy NutriGen™ a TrichoTest™.

AKTUÁLNĚ

Představujeme Fagron Genomics a řadu dermokosmetiky Neogen™

Představujeme Fagron Genomics a řadu dermokosmetiky Neogen™

Jakožto inovativní společnost hledíme stále do budoucnosti a hledáme nová řešení pro zefektivňování při poskytování zdravotní péče. V minulém roce proto do rodiny Fagron přibylo nové pracoviště vybavené nejmodernější technikou pro diagnostiku DNA. Naše supermoderní genetická laboratoř sídlí nedaleko Barcelony a každý den analyzuje stovky vzorků DNA z celého světa.

Z její nabídky je aktuálně v Česku dostupný komplexní test NutriGen™ pro zdravý životní styl, který Vám poradí jak na hubnutí, zlepšení sportovní kondice či úpravu osobního jídelníčku.

Druhým testem je TrichoTest™, který je vhodný pro pacienty řešící problémy s vypadáváním vlasů (alopecií). Pro tyto pacienty má Fagron v nabídce navíc dermokosmetiku Neogen™.

Neogen™ obsahuje patentovaný komplex TrichoTech™ z výtažků brazilských bylin, které podporují růst vlasů a mají blahodárný vliv na vlasovou pokožku. Vlasová kúra Neogen™ zahrnuje aplikaci oleje s nejvyšší koncentrací extraktu TrichoTech™ a dále šampon a kondicionér.

Pro více informací o genetických testech Fagron navštivte www.fagrongenomics.cz

POZNEJTE PŘÍSTROJE FAGRONLAB™ V NAŠICH VIDEONÁVODECH:

Používáte přístroje FagronLab™ nebo si je chcete pořídit do vaší lékárny? Sledujte náš videoseriál na stránkách ČKFA. Během roku Vám postupně jednotlivé přístroje představíme a vždy se zaměříme na to co umí a jak se s nimi pracuje.

SLEDUJTE FAGRON NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH: