FAGRON - HLAVNÍ PARTNER ČKFA

Světová jednička na trhu magistraliter

Společnost Fagron je již 29 let spolehlivým partnerem všech českých lékáren.

Jsme etablovaným výrobcem a prověřeným dodavatelem řady masťových základů a směsí pro individuální přípravu (SyrSpend® SF), léčivých a pomocných látek v té nejvyšší kvalitě, sofistikovaných přístrojů pro oblast chemického, kosmetického či farmaceutického průmyslu (FagronLabTM), a také obalového a pomocného materiálu.

Kromě kompletního sortimentu pro magistraliter přípravu v lékárnách v naší nabídce naleznete také zdravotnické prostředky (Nourisil MDTM, MediSpendTM), doplňky stravy, dermokosmetiku (NeogenTM), komplexní genetické testy (NutriGenTM, TrichoTestTM, TeloTestTM), labochemikálie, čaje a dezinfekce.

Pro více informací o našich produktech navštivte www.fagron.cz

AKTUÁLNĚ

Chraňte své zdraví s novu řadou Fagron ImunoLine

Rok 2020 byl rokem velkých změn v mnoha ohledech, mimo jiné také ve způsobu, jakým lidé přistupují ke svému zdraví, jehož ochrana a podpora se staly nejvyšší prioritou. Proto společnost Fagron přichází v roce 2021 na trh s novou unikátní řadou ImunoLine, kde naleznete produkty, které napomáhají chránit Vaše zdraví zevně i vnitřně.

Imuno TF® Complex
Doplněk stravy pro správnou funkci imunitního systému

Normální funkce imunitního systému je klíčem ke zdravému životu. Imuno TF® Complex je doplněk stravy ve formě kapslí s obsahem pečlivě vybraných ingrediencí, které přispívají k normální funkci imunitního systému. Díky obsahu vitamínu C, selenu a zinku také chrání buňky před oxidačním stresem a přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Doporučené dávkování jsou 3 kapsle 1x denně.

Imuno ND: Hygiena rukou bez chemie

Imuno ND je prostředek k hygienickému čištění rukou bez obsahu alkoholu. Obsahuje směs přírodních složek, které pomáhají redukovat mikroorganismy, které mohou být původci různých onemocnění. Díky obsaženým éterickým olejům z eukalyptu a kajeputu jsou ruce hygienicky čisté, díky šťávě z aloe a oleji z makadamových semen také hydratované, vyživené a hebké na dotek. Imuno ND je nemastný, nehořlavý a vhodný i pro děti.


PRODUKT:

UVC sterilizátor vzduchu FagronLabTM UVGI-80

Sterilizátor vzduchu vhodný pro dezinfekci vnitřních prostor nemocnic, ordinací a čekáren lékařů, lékáren, kanceláří i domácností. Likviduje bakterie a viry s účinností až 99,9 %, je snadný na ovládání a je možné jej používat i v přítomnosti osob, zvířat a rostlin.

Protokol o účinnosti proti SARS-CoV-2 najdete ZDE: PROTOKOL

SLEDUJTE FAGRON NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH: