FAGRON - HLAVNÍ PARTNER ČKFA

Společnost Fagron je již více než 25 let spolehlivým partnerem všech českých lékáren. Jsme etablovaným výrobcem a prověřeným dodavatelem řady masťových základů a směsí pro individuální přípravu (SyrSpend® SF), léčivých a pomocných látek v té nejvyšší kvalitě, a také obalového a pomocného materiálu.

Kromě kompletního sortimentu pro magistraliter přípravu v naší nabídce naleznete také zdravotnické prostředky (Nourisil MD™, MediSpend), doplňky stravy, dermokosmetiku (Neogen), labochemikálie, čaje a dezinfekce.

V roce 2020 přicházíme na český trh také s inovativním řešením pro personalizovanou medicínu a nabízíme komplexní genetické testy:

NutriGen™ test pro výživové poradenství při úpravě hmotnosti, který je vhodný pro všechny, kteří se snaží zhubnout, zlepšit svou fyzickou kondici nebo řeší potravinové intolerance.

TrichoTest™ je vhodný pro pacienty trpící vypadáváním vlasů (alopecií). Pro tyto pacienty má Fagron navíc v nabídce dermokosmetiku Neogen.

TeloTest™, genetický test, který měří délku telomer za účelem kvantifikace buněčného stárnutí organismu. 

Pro více informací o genetických testech navštivte www.fagrongenomics.cz

AKTUÁLNĚ

Představujeme UVC sterilizátor vzduchu FagronLabUVGI-80

Jakožto inovativní společnost, která hledí stále do budoucnosti a přináší moderní, efektivní a chytrá řešení v oblasti zdravotnictví, nově přicházíme na trh s UVC sterilizátory vzduchu, které mohou přispět k ochraně zdravotníků, ale i dalších osob, které se pohybují v prostředích, která mohou být zasažena nebezpečnými mikroorganismy. Mezi ně v současné době řadíme i koronavirus SARS CoV-2, původce onemocnění COVID-19.

FagronLabTM sterilizátor vzduchu UVGI-80 je spolehlivý a bezpečný přístroj určený k dezinfekci vnitřních prostor pomocí UVC záření, který účinně likviduje viry, bakterie či jiné mikroorganismy s efektivitou až 99,9 %.

Přístroj FagronLabTM UVGI-80 disponuje vysokou kapacitou a je schopen během jedné hodiny účinně očistit vzduch o objemu až 800 m3. Zařízení se ovládá pomocí jediného tlačítka a konstrukčně je uzpůsobeno tak, aby bylo nenáročné na údržbu i přesouvání v prostoru pomocí čtyř koleček. Samozřejmostí je tichý chod a vysoká bezpečnost před únikem UV záření, což umožňuje sterilizaci i v přítomnosti osob, zvířat nebo rostlin.

FagronLabTM UVGI-80 se tak hodí nejen do lékáren, nemocnic a ostatních zdravotnických zařízení ambulantní či lůžkové péče, ale také do dalších vnitřních prostor, kde se pohybují lidé, jako jsou například kanceláře či domácnosti.

PRODUKT:

Ani během zimy nezapomínejte o kvalitní péči o Vaše vlasy s Fagron dermokosmetikou Neogen™, která obsahuje patentovaný komplex TrichoTech™ z výtažků brazilských bylin. Ty podporují růst vlasů a mají blahodárný vliv na vlasovou pokožku. Součástí vlasové péče Neogen™ je šampón, kondicionér a vlasový olej.

SLEDUJTE FAGRON NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH: