HEALTH COMMUNICATION s.r.o.

„Prožít skrz vědění“

Společnost Health Communication s.r.o. navázala intenzivní spolupráci s ČKFA.

 AKTUÁLNĚ:

Šestý ročník 3D kongresů tentokrát z KANADY a USA se spustí 6. března 2023. Kongres je určený pro lékárníky, farmaceutické asistenty a všeobecné zdravotní sestry. Těšit se můžete například na:

KONGRES USA & KANADA

  • Odborný program – např. odborná přednáška od doc. PhDr. Laury Janáčkové CSc., která bude prezentovat sexuální poruchy u žen
  • Expozice partnerů
  • Odpočinkovou místnost – mapa Severní Ameriky vám odhalí místa, kde se skrývá i překvapení
  • Lékárna v Kanadě
  • Síň poznání – slavné osobnosti z oblasti farmacie, kteří působili v USA či Kanadě.

Fyzické kongresy: registrace bude probíhat od února 2023.

Registrujte se již v únoru na stránkách www.healthcomm.cz/3dkongres2023/.

O společnosti:

 Online kongresy – 3D kongresy jsou specifickým produktem společnosti Health Professional. Kongresy jsou šité na míru všem farmaceutickým asistentům, lékárníkům a dalším zdravotnickým profesionálům, kteří chtějí efektivně získat odborné znalosti, ale nemohou se účastnit fyzických kongresů.

3D kongresy jsou něco na co nezapomenete…

Online kongresy – 3D kongresy jsou specifickým produktem společnosti Health Professional. Kongresy jsou šité na míru všem farmaceutickým asistentů, lékárníkům a dalším zdravotnickým profesionálům, kteří chtějí efektivně získat odborné znalosti, ale nemohou se účastnit fyzických kongresů.

 K tomu jsou předurčené naše 3D kongresy. Využíváme 3D 360°prostředí jako edukační nástroj. Právě 3D prostředí a virtuální realita prezentuje studujícím problematiku jednotlivých témat z jiné perspektivy. Online kongresy jsou tematické, cestujeme, kam se nám zlíbí a zážitky jsou přizpůsobené danému prostředí. Chceme vás pozvat do světa, kde studium je jednoduše zážitek. Cílem Health Professional je zjednodušit cestu za poznáním.

Kongresy jsou akreditované pro farmaceutické asistenty u ČKFA, pro lékárníky u ČLnk a pro všeobecné zdravotní sestry akreditujeme u POUZP.

Link na registrační stránkywww.healthcomm.cz/3dkongres2023/

Fyzické kongresy

V roce 2023 pořádáme kongresy 2x v Praze, 2x v Brně, v Olomouci a v Hradci Králové. Princip je podobný jako u online kongresů.

  • Odborné přednášky
  • Expozice partnerů

Jak se přihlásit na kongres?

 Vyberete si město, kde se s námi chcete setkat a zaregistrujete se. Na jednotlivých akcích vás bude odbornými bloky provádět moderátor. Vzdělání je u nás na prvním místě a za účast na odborných přednáškách získáte po kongresu certifikát od Health Professional. Odborný obsah měníme pravidelně na jaře a na podzim. Kongresy jsou akreditované pro farmaceutické asistenty u ČKFA, pro lékárníky u ČLnk a pro všeobecné zdravotní sestry akreditujeme u POUZP.

Další projekty Health Communication s.r.o. 

HC Magazín – Odborný i volnočasový online magazín, který nabízí měsíčně 12 00 a více pročtení čtenářů z řad zaměstnanců lékáren.

EDUCOMM - Educomm je projekt společnosti Health communication s.r.o. Jedná se o vzdělávací portál pro lékárníky, farmaceutické asistenty a studenty farmacie. Videopřednášky a e-learningové kurzy v systému Educomm jsou zařazené do celoživotního vzdělávání. Jejich absolvováním získáváte certifikát s přiděleným počtem bodů.

Videopřednášky a e-learningové kurzy v systému Educomm jsou zařazené do celoživotního vzdělávání. Jejich absolvováním získáváte certifikát s přiděleným počtem bodů. Díky portálu Educomm se můžete vzdělávat kdykoli a odkudkoli.

No a otázka za milion kde nás najdete? A nezapomeňte máme sociální sítě, takže nás sledujte i tam nikdy nevíte, kdy se vám to bude hodit. Odebírejte náš newsletter.